Koupit Marugoto: Učebnice japonštiny pro začátečníky

Řada učebnic pro studenty japonštiny jako druhého jazyka Marugoto poskytuje ucelený úvod do jazyka a kultury. Série obsahuje dialogy, četbu, gramatické body a cvičení z každodenního života v Japonsku a pomáhá studentům rozvíjet dovednosti potřebné k efektivní komunikaci v japonštině.

Cenové rozpětí

Studijní obor

Zobrazuji všech 13 výsledků

Nejdůležitější průvodce sérií Marugoto

Každý, kdo se učí japonsky nebo o tom uvažuje, by si měl prohlédnout učebnice řady Marugoto. Série Marugoto, kterou vydala Japonská nadace a která se skládá z devíti knih, je dnes jedním z nejoblíbenějších a nejuznávanějších materiálů pro výuku japonštiny. V čem je však tak dobrá?

Na této stránce se podíváme na to, z čeho se série Marugoto skládá, jak obtížné je každou knihu dokončit, kdo je její cílovou skupinou a jak je srovnatelná s jinými populárními materiály pro výuku japonštiny na trhu. Nakonec uvedeme náš celkový verdikt, zda si myslíme, že série Marugoto stojí za váš čas a peníze.

Co je to řada Marugoto?

Série Marugoto je soubor devíti učebnic vydaných Japonskou nadací. Série je rozdělena do tří úrovní.

  • První úroveň (Marugoto: Japonský jazyk a kultura úvodní A1) je určena pro začátečníky bez předchozí znalosti japonského jazyka.
  • Druhá úroveň (Marugoto: Japonský jazyk a kultura základní úroveň A2) je určena pro studenty, kteří absolvovali první úroveň nebo mají základní znalosti japonského jazyka.
  • Třetí a poslední úroveň (Marugoto: Japonský jazyk a kultura pro mírně pokročilé B1) je určena pro studenty, kteří absolvovali druhou úroveň nebo dobře rozumí japonskému jazyku.

Každá úroveň se skládá ze dvou až čtyř knih, v závislosti na úrovni.

Jaká je obtížnost jednotlivých knih?

Série Marugoto je považována za jeden z nejobtížnějších materiálů pro výuku japonštiny na trhu. To se však dalo očekávat, protože řada Marugoto je určena studentům, kteří se chtějí naučit japonsky rychle a efektivně.

Přesto má každá kniha ze série Marugoto svou úroveň obtížnosti, přičemž některé knihy jsou přístupnější než jiné. Například první kniha v úvodní úrovni A1 je považována za mnohem snazší než druhá kniha.

Kdo je cílovou skupinou série Marugoto?

Řada Marugoto je určena studentům, kteří se chtějí naučit japonsky rychle a efektivně. Může ji však používat kdokoli, kdo se chce naučit japonsky.

Lze ji použít k samostudiu?

Řadu Marugoto lze použít k samostudiu. Přesto ji doporučujeme používat s dalšími materiály pro výuku japonštiny, jako je japonský slovník a gramatická příručka.

Jak si série Marugoto vede v porovnání s jinými materiály pro výuku japonštiny?

Série Marugoto patří k nejoblíbenějším a nejuznávanějším materiálům pro výuku japonštiny. Není však jediným materiálem pro výuku japonštiny na trhu.

K dispozici je mnoho dalších materiálů pro výuku japonštiny, například série Genki, série Minna no Nihongo a série Nihongo Sou Matome.

Věříme však, že řada Marugoto je jednou z nejlepších možností pro studenty, kteří se chtějí naučit japonsky rychle a efektivně.

Naše závěrečné myšlenky o sérii Marugoto jako student japonštiny

Celkově se domníváme, že řada Marugoto je jednou z nejlepších možností pro studenty, kteří se chtějí naučit japonsky rychle a efektivně. Série je dobře navržená a uznávaná a lze ji použít pro samostudium nebo v kombinaci s dalšími materiály pro výuku japonštiny.

Pokud se vážně zajímáte o studium japonštiny, doporučujeme vám zvážit použití série Marugoto.

nipponrama bílé logo
Nipponrama je nejjednodušší způsob, jak nakupovat a dovážet japonské výrobky přímo z Japonska. Je levnější než vaše oblíbené webové stránky e-shopu!
More
Blog
2015-2024 © Nipponrama. All Rights Reserved.